Jedna žena před vlakem uskočila, druhá ne a na místě zemřela

0

Mezi zastávky Vysočanská a Satalice došlo k tragické srážce vlaku s osobou. V kolejišti se měly pohybovat dvě osoby, jedna z nich ale před vlakem stihla na poslední chvíli uskočit. Ta druhá bohužel na místě zemřela. Hasiči z vlaku museli evakuovat přibližně 120 cestujících.

K nehodě došlo před čtvrtou hodinou odpoledne. Policisté přijali oznámení, že se v kolejišti mezi zastávky Vysočany a Satalice pohybuje osoba. Ihned na místo vyjelo několik hlídek policie, aby osobu vypátraly. Avšak došlo k tragickému střetu vlaku se ženou ve věku kolem 30 let. Podle mluvčího policie Tomáše Hulana, byla osoba, jež stihla uskočit, pod vlivem alkoholu a to výrazně. Konkrétnější být ale nechtěl. Otázkou nyní je, zda byla i usmrcená osoba pod vlivem alkoholu. To by mohlo ve vyšetřování sehrát zásadní roli.

Provoz na trati byla zastaven. Hasiči evakuovali z vlaku asi 120 osob, které odvedli do bezpečí. Policisté poté na místě s hasiči vytyčili bezpečný perimetr. Kriminalisté s techniky a koronerem ohledali tělo a pohřební služba jej poté z místa odvezla.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture