Jedno auto na střeše a druhé ve zdi domu. To jsou obrázky z noční nehody v Mělníku

0

Českolipská ulice se zaplnila modrými světly záchranářů v úterý kolem půl desáté večer. Na místě byly tři osoby zraněny, jedna dokonce musela letecký do nemocnice ve Střešovicích.

Náraz obou vozidel byl tak silný, že ho slyšeli obyvatelé Mělníku v okruhu půl kilometru.  Na místo okamžitě vyrazily posádky dvou záchranných služeb a policisté společně s hasiči. Z Prahy také vzlétl záchranářský vrtulník, který, ale kvůli drátům vysokého napětí musel přistál o půl kilometru jinde na travnaté ploše.

Hasiči pomohli záchranářům při vyproštění zraněných z aut a vraky zajistili proti požáru. Zároveň museli zajistit sloup elektrického vedení, který byl nehodou a následným nárazem jednoho z aut přeražen a spadl na jeden vrak vozidla, který skončil ve zdi domu. Druhé auto se nárazem otočilo na střechu.

Záchranáři začali po vyproštění osob okamžitě poskytovat první pomoc a zajišťovat základní tělesné funkce. U jednoho z účastníků nehody byl stav velmi vážný a musel být dokonce letecky transportován do nemocnice ve Střešovicích. Co bylo příčinou dopravní nehody vyšetřují policisté. Alkohol v krvi řidičů se bude zjišťovat z krevního rozboru v nemocnici.

Na místo museli dorazit také energetici, protože přeražený sloup vypnul jednu fázi elektrického napětí. Při opravě pak bude v oblasti proud vypnut úplně.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture