Jela pro něj zásahovka, ohrožoval dítě načerno drženou pistolí

0

Složitý případ museli dnes večer vyřešit policisté poté, co se na ně obrátila žena s prosbou o pomoc s tím, že ji přítel v bytě po hádce ohrožoval, a kdy musela utéct. V bytě ale zůstala její 4,5 letá dcera.

Policejní hlídky PJM  a místního oddělení Košíře dorazily na Prahu 5, do ulice Nad Buďánkami, kde v té době řádil agresivní muž. Navíc podle sdělení ženy nelegálně vlastnil střelnou zbraň.
Policisté s dlouhými zbraněmi a v neprůstřelných vestách se snažili s mužem vyjednávat, jenže ten demoloval byt a jeho agresivita se stupňovala. Na místo byla povolána zásahová jednotka, ale ještě před jejím příjezdem velitel zásahu, z obav o život dítěte, dal policistům pokyn k zásahu.


Ti vnikli do bytu a agresivního muže zpacifikovali. Mezitím policistka z PMJ celý byt prohledala a dívku našla schovanou pod dekou. Ihned s ní začala komunikovat, aby odvedla její pozornost od zásahu svých kolegů, který se neobešel bez křiku, chvatů, pout a hrozby střelnou zbraní.

Muž byl následně převezený k lékařskému ošetření, dívka pak předána matce. Nelegální zbraň muž skutečně vlastnil a měl ji připravenou k akci v pracovně. Podle našich informací to není mužova první zkušenost z porušení zákona.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture