Jsi pí*a, jděte do p*dele. Nadával zjevně opilý řidič policistům. Odmítl dechovou zkoušku. Trestu stejně neujde.

0

Zjevně opilý řidič na sebe v pondělí v noci upozornil svoji podivnou jízdou s proraženou pneumatikou v Praze na Karlovarské ulici.
Policisté ho zastavili a v tu chvíli se ně snesla snůška sprostých slov. Řidič nadával zejména zasahující policistce. Ta si ho sice dokázala umravnit, ale při čekání na odtahovou službu těch nadávek padlo hned několik, a to směrem i k policistům.

Řidič během policejní kontroly odmítal orientační test na alkohol. Při tom bylo zjevné, že má problémy udržet rovnováhu. Několikrát se snažil policisty vyprovokovat k násilí. To se mu nepodařilo. Dokonce se snažil policistům vyhrožovat zastřelením či fyzickou likvidací.

Řidič byl zadržen odvezen k lékařskému vyšetření. Tam jednoznačně lékař určil, že muž bude schopen výslechu až po 12 hodinách. Policisté mezi tím zajistili důkazy proti řidiči. Bylo jim totiž podezřelé, že má hned vedle sebe v autě láhev vodky. Tu kupoval na nedaleké benzínce. Odsud také řidič vyjížděl. Na kamerových záznamech je pak patrné, že řidič pil nejdříve s kumpány na čerpací stanici a poté na sedadle spolujezdce. Pak přelezl na sedadlo řidiče a rozjel se.

V minulosti už mu byl vysloven 9x zákaz řízení. Sám řidič to komentoval se slovy, že na něj jsou úřady krátké. Tentokrát ale narazil hned na několik hlídek zkušených policistů, kteří se nenechali vyprovokovat, a navíc řidiče na základě získaných důkazů poženou před soud. Je obviněn z trestného činu řízení pod vlivem omamné a psychotropní látky.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture