K vážné dopravní nehodě u Kolína vzlétly dva vrtulníky záchranné služby. Vážně se zranilo jedno dítě

0

K vážné dopravní nehodě na silnici I/38 u obce Kolín vyjížděly všechny složky IZS včetně dvou vrtulníku záchranné služby. Jeden z Hradce Králové, druhý z Prahy. Čtyři osoby byly zraněny, z toho dvě těžce. Řidička osobního automobilu ze zatím nezjištěných příčin přejela do protisměru a zde se čelně střetla s jiným automobilem.

Kolem čtvrt na pět odpoledne vyjížděly složky IZS k dopravní nehodě dvou automobilů, které se čelně střetly na silnici I/38 u obce Kolín. K nehodě vzlétly také dva vrtulníky záchranné služby. „Před příjezdem hasičů na místo byly zraněné osoby mimo vozidla, nemuseli jsme nikoho vyprošťovat,“ sdělila mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Hasiči zraněným osobám poskytovali předlékařskou pomoc.

Celkem čtyři zraněné osoby musely být transportovány do nemocnice, z toho i jedenáctileté dítě. Posádky zdravotnické záchranné služby na místě ošetřily dvě středně těžká zranění. Jedno vážně zraněné dítě s mnohačetnými poraněními bylo vrtulníkem transportováno do motolské nemocnice, další dospělá osoba byla letecky transportována do nemocnice v Hradci Králové. Zbylé osoby byly transportovány sanitkami po zemi do Vinohradské nemocnice.

Silnice I/38 byla po dobu vyšetřování uzavřena. Hasiči asistovali záchranné službě, provedli protipožární opatření, zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a odstranili následky dopravní nehody. Dopravní policisté a kriminalisté celou věc vyšetřují.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture