Kuriózní nehoda na pražském Zeleném pruhu. Auto odletělo po nárazu do zahradního rybníčku.

0

Kuriózní nehoda dnes zaměstnala policisty, hasiče i záchranáře na Praze 4, kde v ulici Zelený pruh po střetu dvou vozidel černý vůz značky Škoda Octavia dle svědků doslova „odletěl“ ze silnice, prorazil plot a skončil na zahradě rodinného domu. Tam se zabořil do zahradního rybníčku. Na místo vyjeli hasiči, kteří museli nešťastníka i se svým vozem vyprostit ze zahrady.

Záchranáři, kteří na místo hrozivě vypadající bouračky dorazili, nakonec nemuseli nikoho ošetřovat a nehoda se tak naštěstí obešla bez zranění. V místě museli provoz řídit policisté z IV. OHS, kteří odkláněli provoz po objízdné trase.

Nejen dopravní policisté, ale i příslušníci IV. OHS museli vykazovat z místa incidentu cestující z autobusu. Ten totiž měl jen několik metrů od místa nehody zastávku. Tito cestující neváhali a ihned z bezprostřední blízkosti místo nehody fotili na své mobilní telefony, vstupovali do vozovky a šlapali po částech aut, které jsou v tomto případě důležitými důkazy pro korektní zadokumentování nehody.

Svědci celé události uvedli, že vůz musel jet hodně přes 50 km/h, protože doslova vyletěl do vzduchu po kontaktu se šedým vozem značky Hyundai ix20 a ozvala se velmi hlasitá rána, jak si vozidlo razilo cestu porostem a soukromým pozemkem.

Příčina nehody je předmětem dalšího šetření. Orientační test na přítomnost alkoholu v dechu vyšel u obou řidičů negativní. Na vině proto může být buď nepozornost řidiče, nedodržení předepsané rychlosti, nebo kombinace obou faktorů.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture