Kvůli požáru haly v Kunraticích policisté evakuují okolní budovy. Byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu

0

V tuto chvíli se požár nešíří z haly. Požár o rozměrech 50×100 metrů je již pod kontrolou. Uvnitř probíhají dohašovací práce pomocí 15 C proudů a v dýchací technice. Hašení také stále probíhá z výškové techniky. Na místo míří nakladač. Jeden hasič se zranil. Dohašovací práce v ulici Pramenná v pražských Kunraticích budou pokračovat do ranních hodin.

Na internetu se objevilo video z požáru v Kunraticích u velkého požáru haly. Video bylo natočeno dronem. Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=1ldkrsCPqRI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3yFh2qlWM2ktaG4BjW7Holvjg87wHfiudzgz3_aZNfMD4XAjB7y8PwDss

Požár vypukl kolem čtvrt na jednu odpoledne. Na místo tak vyjelo okamžitě několik jednotek hasičů a policistů. Policisté evakuují osoby z přilehlých budov.  Ulice Videňská a Kunratická je uzavřena z důvodu hladkého a co nejrychlejšího průjezdu hasební techniky s vodou na místo požáru. Na místě je také speciální vůz Atego a Inspektor Provozu. Hasičští chemici kontrolují ovzduší v okolí. Při zásahu se zranil jeden hasič, naštěstí jen lehce. Po ošetření zpět hasí na místě zásahu. Na místo byl povolán nakladač, ten bude rozebírat ohořelé části.

Proč požár vznikl bude předmětem šetření.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture