Loupežné přepadení v Kralupech nad Vltavou. Muž se zbraní tu vyloupil zlatnictví.

0

Zatím neznámý pachatel dnes dopoledne se zbraní v ruce vyloupil zlatnictví v obchodním domě Rento v Chmelově ulici v Kralupech nad Vltavou. Naštěstí prodavačce neublížil a spokojil se se zlatem, které sebral z vitrín. Následně z místa činu utekl.

Na místo přijeli i záchranáři, ti však naštěstí odjížděli s prázdnou. Celé místo policisté uzavřeli a na místo povolali kriminalistický výjezd, který zajišťoval stopy. Na místě byl i policejní psovod.

Středočeští policisté po muži intenzivně pátrají, potvrdili zatím pouze, že k přepadení došlo. Vzhledem k prvopočátku vyšetřování zatím nebudou poskytovat další informace.

 

AKTUALIZACE 17:05:

POMOC PŘI PÁTRÁNÍ: Policie prosí o spolupráci případné svědky, kteří se 24.02.2018 okolo 9:33 nacházeli v okolí obchodního domu Rento v Kralupech nad Vltavou. Pachatelem ozbrojené loupeže měl být asi 190 cm vysoký muž, celý oděný v černém oblečení s černou kapucí. Přes obličej měl mít při přepadení zlatnictví černou šálu. Jakékoliv informace k případnému pachateli volejte na linku 158.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture