Lupič se střelnou zbraní v ruce loupil v supermarketu. Policie po něm teď pátrá

0

Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil kolem 20:45 hod. do supermarketu v Bratislavské ulici a pod pohrůžkou namířené střelné zbraně si vynutil od pokladní vydání finanční hotovosti ve výši několika tisíc korun. S kořistí v igelitové tašce po té utekl neznámo kam.

Přepadená žena zalarmovala tísňovou linku 158 a operátorovi předala zevrubný popis pachatele. Po lupiči tak začaly okamžitě pátrat nejbližší policejní hlídky i speciálně vycvičený pes, avšak bezúspěšně.

Případ si na místě převzala výjezdová skupina kriminalistů, která zajistila veškeré upotřebitelné stopy i kamerové záznamy. Jejich vyhodnocením vyšetřovatelé posléze zjistili přesný průběh loupeže a mají k dispozici popis pachatele, po jehož identitě dále pátrají.

Popis hledaného muže:

  • muž ve věku 20-25 let, vysoký cca 160-165 centimetrů, štíhlé postavy, hovořící česky
  • tmavé kalhoty, tmavá bunda s kapucí, sportovní obuv, tmavé rukavice, v obličeji maskován šálou

V této souvislosti se kriminalisté nyní obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Uvítají jakékoli svědectví občanů, kteří mohli muže na záběrech potkat před samotnou loupeží nebo bezprostředně po ní. Svědci i další občané, kteří chtějí vyšetřovatelům pomoci s identifikací pachatele, mohou volat operátorům tísňové linky Policie ČR 158.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture