Lupiče z klenotnictví v Teplicích dopadli do 24 hodin od přepadení. V Praze je vypátrali kriminalisté

0

Čtyři lupiče z klenotnictví v Krupské ulici v Teplicích, kteří ukradli luxusní hodinky za miliony korun v pondělí kolem jedenácté hodiny se podařilo dopadnout do 24 hodiny od přepadení v Praze.

Pražská policie totiž objevila auto lupičů, stříbrný Renault Laguna, kterým zloději ujeli z místa činu. Auto bylo nalezeno zaparkované v jedné z ulic poblíž Karlova náměstí. Podle informací AKTU.cz ho ozbrojení policisté bedlivě střežili celou noc a nad ránem si pak „došli“ pro pachatele.

Podle informací AKTU.cz se podařilo dopadnout celkem čtyři podezřelé z této loupeže. Zda jde o cizince či Čechy není v tuto chvíli jasné. Auto mělo litevskou registrační značku. Před tím, než auto policisté zajistili musela u auta proběhnout pyrotechnická prohlídka. Auto nejdříve prohlédl pyrotechnik, poté kvůli možným nástrahám uvnitř auta byl do služby povolán speciálně vycvičený pes a pak pyrotechnici nasadili speciálního robota, který detailně prohlédl podvozek. Poté bylo vozidlo zajištěno.

Pachatelé jsou podle informací  AKTU.cz stejně tak jako jejich auto aktuálně převezeni do Ústí nad Labem, kde s nimi probíhají výslechy. Jestli se jedná o celou bandu nebo policisté ještě stále někoho hledají není v tuto chvíli jasné.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture