Muž s nožem držel dvě osoby v Praze násilím v bytě. Dveře zabarikadoval ledničkou

0

Krátce před devátou hodinou večer vyrážela hlídka Pohotovostní motorizované jednotky následována družstvem Speciální pořádkové jednotky s těžkou balistikou a dlouhými zbraněmi do pražské Libně. V jednom z bytů se tady podle prvotních informací zabarikádovali po předchozí potyčce dva muži. Žena měla údajně z bytu utéci. Policisté, kteří celou a ze začátku opravdu pro ně dost nepřehlednou situaci vyhodnotili tak, že budou vyjednávat. Zajistili proto celé místo a byt začali hlídat. Jak z chodby, tak i z venku. Pro případný rychlý zásah si připravili i žebříky k oknům od hasičů. Dokonce si povolili i mříže.

Co se v tu chvíli, kdy na místo vyráželi policejní vyjednavači společně se zásahovou jednotkou není jasné. Z bytu se nikdo neozýval. Protože hrozilo velké nebezpečí, že dojde v bytě ke zranění a na policejní vyjednavače nikdo nereagoval, rozhodli se policisté k razantnímu zákroku. Obávali se, že by mohlo v bytě dojít ke zranění či k usmrcení. Během minuty vtrhla zásahová jednotka do bytu a situaci uvnitř vyřešila. Pro všechny v bytě naštěstí bez zranění.

 

Vyšetřování na místě, ukázalo, že rozhodnutí pražské policie o zákroku, přišlo včas. V bytě se totiž nacházely celkem dvě osoby. Jeden muž ozbrojený nožem a další muž zraněný v obličeji. Mladé ženě se z bytu skutečně podařilo utéct. Ozbrojenec nechtěl podle našich informací ani jednoho  z bytu pustit. Dveře dokonce zabarikádoval lednicí, aby se dovnitř i ven nemohl nikdo dostat. Při násilném vstupu policistů ze zásahové jednotky, si museli policisté poradit i s touto překážkou.

 

Obě „rukojmí“ byla převezena na místní oddělení policie, jeden z této dvojice měl dokonce čerstvě zraněné oko, podle našich informací právě od agresora s nožem. Pachatel pak v poutech putoval také na policejní služebnu. Tady se rozhodne o jeho osudu. Případ i nadále sledujeme.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture