Nehoda osobního automobilu si na Praze – východ vyžádala dvě oběti, zemřely zde dvě děti

0

U Kostelce nad Černými Lesy, ve směru na Kozojedy, zasahovali složky IZS včetně vrtulníku u nehody osobního vozidla. Osobní automobil zde zatím z nezjištěných příčin vyjel ze silnice. Na místě zemřely dvě nezletilé osoby.

Na místo jako první přijela posádka zdravotnické záchranné služby. Poté dorazili hasiči z Říčan a Českého Brodu a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Černými lesy, ti jsou předurčeni na zásah u dopravních nehod. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se v autě, které je mimo silnici nachází řidička a tři nezletilé osoby, celou posádku bylo nutné vyprostit. Za použití sad hydraulického vyprošťovacího zařízení se po několika minutách podařilo vyprostit jednoho z cestujících a poté řidičku. U dalších dvou osob lékař konstatovat exitus.

Těžce zraněná řidička byla letecky transportována do jedné z pražských nemocnic. Druhá zraněná osoba byla převezena pozemní cestou. Hasiči následně zajistili celé místo nehody a po zadokumentování kriminální policií byla vyproštěna i další dvě zbylá těla. Na místo dorazila také psycholožka Středočeských hasičů z důvodu případné potřeby poskytnutí posttraumatické péče.

Příčinu této tragické nehody vyšetřuje Policie. Silnice byla po celou dobu uzavřena a obnovit se jí podařilo až po poledni.

This slideshow requires JavaScript.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture