Nejdříve únos dvou dětí, z kterého se vyklubal spor o děti.

0

Nejdříve únos dvou dětí začali prošetřovat pražští policisté a kriminalisté ve Vršovicích. Dva chlapce ve věku 14 a 9 let měli unést jejich příbuzní babička s dědou. Policisté okamžitě nasadili všechny možné operativní prostředky, na místo vyjelo větší množství hlídek, které po chlapcích pátraly.

Během několik hodin se podařilo oba chlapce i s jejich babičkou a dědou nalézt. K únosu podle matky mělo dojít na severu Čech. Případ si převzali kriminalisté, kteří chlapce i jejich „únosce“ dovezli na služebnu. Tady začali celý případ rozplétat. Už během noci vyplynulo, že kluci sami od vlastní mámy utekli a poprosili právě babičku s dědou zda by je nevyzvedli. Matka pak místo, aby začala situaci řešit s prarodiči obou chlapců, raději nahlásila únos.

Protože jde o cizince podle informací AKTU.cz ukrajinské národnosti, hrozilo z počátku, že by děti mohly zmizet v zahraniční. Proto policie rozjela rozsáhlé pátrání jehož výsledkem byla velmi rychlá akce, kdy se děti podařilo vypátrat. V tuto chvíli jsou oba chlapci zpět u své mámy, kam ale moc nechtěli, když opouštěli policejní stanici. Policie v jednání nespatřuje zatím žádný trestný čin a to ani státní zástupce. Případ ale stále prošetřuje. Kdo se o případ bude určitě zajímat bude úřad sociální péče.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture