Několik mladíků se vloupalo do vily Radovana Krejčíře. Policie je zadržela

6

Kolem jedenácté hodiny v noci zasahovala policie v opuštěné vile patřící ženě Radovana Krejčíře, Kateřině v Černošicích u Prahy.

Několik mladíků, kteří svoje počínání dokumentovali i na sociální sítě, dokonce ve vile hráli kopanou a procházeli interiér.

Policie, která na místo dorazila minimálně dva mladíky zajistila a převezla na služebnu na obvodní oddělení do nedalekých Řevnic. Podle našich informací, bylo lidí, kteří vnikli na pozemek a přímo do vily více. Na místo dorazil i kriminalistický technik, který zadokumentoval škodu, která neopravněným vniknutím do vily vznikla. Na místo dorazil údajně i syn Radovana Krejčíře, který policii asistoval při sepisování škod.

Podle informací AKTU.cz jeden z mladíků, který vnikl do vily Radovana Krejčíře, patří do skupiny youtuberů, kteří si říkají TVTwixx. Tato skupina youtuberů se neslavně proslavila odpálením petardy v zaparkovaném autobuse.

Radovan Krejčíř je znám jako zločinec, který úplacel vrcholné politiky a neměl zábrany i nechat nepohodlné lidi kolem sebe zabít. Právě z této vily pak při svém zadržení policistům utekl.

Záběry z interiéru vily jsou použity z videa umístěného na internetu skupinou mladíků, kteří do vily vnikla.

Sdílejte:

6 komentářů

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture