Opilec málem zranil dva chodce. Z místa nehody chtěl ještě utéct

0

Posádka černého BMW havarovala v ulici Nad Obcí I. v Praze před půl šestou odpoledne. Auto, které ujelo přibližně sto metrů, skončilo na střeše. Řidič totiž ihned po zběsilém rozjezdu najel do stráně a auto převrátil. V tu chvíli kolem něj šli dva lidé. Paní Boháčová jen tak tak stihla uskočit. Jak sama tvrdí, když se řidič s autem agresivně rozjel, stihla jen přebehnout na druhou stranu. Jinak by auto skončilo převracené na ni. Druhým, kdo šel kolem byl starší muž, taktéž bydlící v ulici.

Ihned po nehodě spolujezdec z převráceného auta utekl. Řidič se dostal z auta později protože byl zaklíněn. Svědci ho jednoznačně popisují jako muže v žabkách, holohlavého, silnějšího a v bílém tričku. I on se totiž snažil z místa nehody utéci, poté, co se dostal ven z vraku auta. V tom mu podle našich informací zabránili svědci a policisté, kteří dorazili na místo. Policistům pak muž podle informací AKTU.cz nadýchal přes 1,8 promile alkoholu v dechu. K řízení auta se policistům nepřiznal a zapírá, že by kdy tohle auto řídil. Musí vysvětlit nejen čerstvé šrámy na těle, ale i to, že ho několik svědků vidělo vylézat z pozice řidiče z převráceného auta. Navíc někteří svědci ho dokonce viděli řídit než naboural.

Zraněný muž byl převezen do nemocnice za policejní asistence. Pravděpodobně bude policisty obviněn za řízení pod vlivem navýkové látky a mohl by i být obviněn z obecného ohrožení. Případem se i nadále zabývají dopravní policisté.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture