Opilý řidič naboural a ujížděl před skupinkou svědků. Ti ho natáčeli mobilním telefonem a video předali policii

0

Krátce po půl jedné v noci si na parkovišti v ulici Kupeckého všimla skupinka lidí muže, který při vyjíždění z parkovacího místa naboural do za nim stojícího vozidla. Při druhém manévru a pokusu o vyjetí z řady, řidič do vozidla naboural znovu. Při celé události muže sledovala skupinka lidí a jeho manévry po celou dobu dokumentovala.

Skupinka se muže pokusila zadržet. Ten vystoupil z vozidla se snahou o vysvětlení přihlížejícím osobám, že poškození má na vozidle již delší dobu a nehodu prý nezavinil. Jeden člen skupinky pohotově zaznamenal druhý náraz do vozidla na svůj mobilní telefon. Ani po přehrání řidič nejevil žádný zájem jakkoli vzniklou situaci řešit.

Mezi tím jiný člen skupinky zavolal na linku 158 a celou věc oznámil. Muž se přes upozornění čeho se dopustil rozhodl místo opustit, sedl do vozidla a vyrazil směr ulice Opatovská. Několik svědků okamžitě vyrazilo za ním a celou dobu po telefonu informovali linku Policie ČR o jeho poloze. Muž dojel do nedaleké ulice Rašova, kde zaparkoval a odešel domů.

Na místo se dotavila hlídka PČR, která si po shlédnutí videí vyhledala majitele vozidla a vyzvala jej, aby se dostavil ke svému automobilu. Policisté řidiče vyzvali k podrobení se dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem 1.62. Na to muž začal policistům tvrdit, že po příchodu domů si dal několik panáků. Bohužel k jeho smůle skupinka zaznamenala i cestu muže po pozemních komunikacích směrem k jeho bydlišti.

Co muže vedlo k tomu, že nesetrval na místě nehody a odjel domů se rázem ukázalo jako jasná věc.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture