Pacient vinohradské nemocnice vyskočil z okna v šestém patře, na místě zemřel

0

Ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady došlo po nedávné střelbě k dalšímu neštěstí. Pacient vyskočil z okna v šestém patře na pavilonu N, kde se nachází například interní a stomatologická klinika a také klinika plastické chirurgie. I přes rychle poskytnutou pomoc muž po asi půlhodinové resuscitaci na místě zemřel. První pomoc poskytovali lékaři z resuscitačního týmu kliniky ARO společně s pražskými záchranáři, k těm se připojili i středočeští, kteří zrovna jeli okolo. Policie zatím případ vnímá jako sebevraždu.

K nešťastné události došlo kolem půl deváté ráno v areálu Vinohradské nemocnice. Podle informací AKTU.cz přibližně šedesátiletý muž byl k ošetření na klinice stomatologie, odkud měl být pravděpodobně lékaři hospitalizován na interní klinice. Muž se však začal chovat agresivně a při své agresi měl vyskočit z okna ve čtvrtém poschodí, které odpovídá šestému patru nad zemí. Dispečeři záchranné služby na místo poslali Inspektora provozu společně se záchranáři. Zalarmováni byli také místní anesteziologové z vedlejšího pavilonu H. I přes půlhodinovou resuscitaci muž svým vážným zraněním na místě podlehl.

Případ si převzala výjezdová skupina Policie ČR, která případ šetří i jako sebevraždu. Nyní bude zjišťovat co vše přecházelo této tragické události. Nařízena byla také soudní pitva. Tělo na Ústav soudního lékařství v areálu nemocnice převezla několik desítek metrů převozová sanitka.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture