Po opakovaných resuscitacích přišla osobně poděkovat záchranářům

0

Pražští záchranáři zachránili paní Janě život. Tedy hned čtyři životy. A nejkrásnější na tom všem je, že paní Jana přišla záchranářům osobně poděkovat. Více si přečtěte v dojemném příběhu, se kterým se pochlubili záchranáři na svém facebooku.

Paní Janě zachránili naši zdravotníci život „čtyřikrát“. Tolikrát ji během zásahu resuscitovali, když se jí ráno 8. května při plicní embolii několikrát zastavilo srdce. Pokaždé se našim posádkám podařilo pacientku vrátit do života. Vzhledem k tomu, že šlo o embolii, kdy krevní sraženina ucpe některou z důležitých cév, měla paní velké štěstí.

Díky naší a nemocniční péči je dnes paní Jana v pořádku se svou rodinou. A společně s manželem, dcerou a synem, který tehdy volal na tísňovou linku 155, přišla našim záchranářům poděkovat. O setkání stála tolik, že byla ochotná přijít kolikrát bude třeba, aby se potkala s každým, kdo jí tehdy zachránil život. Povedlo se to hned napoprvé a málokomu se dostávalo slov.
Paní Jana, která pracuje jako zdravotní sestra, sice říká, že jen poděkovat nestačí, ale víte co? Upřímné poděkování od pacienta, kterému jsme mohli pomoct, je často přesně to, co chtějí naše posádky slyšet.

Evo, Milane, Martine a Juriji, slova někdy vážně nestačí…Prostě vynikající práce 👍

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture