Po přepadení večerky lupiče prozradil kašel. Všímavý policista ho dopadl po půl hodině

0

Kašlání a všímavost policistů. Tyto dvě věci pomohly objasnit loupež ve Francouzské ulici na Praze 10 v neděli kolem jedné hodiny ráno. Pachatel skočil přes pult večerky a začal prodavače mlátit lahví po hlavě. V momentě, kdy prodavač vytáhl plynovou pistoli, pachatel mu ji sebral a začal prodavače mlátit i plynovou pistolí. Při tomto brutálním útoku pak ještě stihl brát peníze z pokladny. Pak z prodejny utekl.

Na místo vyrazilo okamžitě několik hlídek, mezi nimi i policisté z I.OHS a to i přes to, že to měli poměrně daleko z úseku. Pátrání po pachateli probíhalo jednak v širokém okolí v autech tak i pěšky.

Policista Tomáš Jindra při kontrole parku slyšel zakašlání. Jak sám tvrdí a je to patrné i z videozáznamu, bylo to jiné zakašlání. Takové udýchané. Proto se rozhodl s kolegy muže, který se krčil v rohu zdi zkontrolovat.

Při kontrole u něj nalezli větší obnos peněz. Šlo o rusky hovořícího cizince, který nedokázal vysvětlit, jak k penězům přišel. Byl proto na místě zadržen. Hrozí mu deset let za mřížemi.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture