Pobodaného hosta našli v pokoji ubytovny. Podle prvotních informací měl probodnutou plíci.

0

Muže s těžkým zraněním museli ošetřit záchranáři na ubytovně Sandra na pražském Opatově. Muž měl probodnutou plíci, pravděpodobně nožem. Na místo okamžitě kromě kriminalistů a policejního technika vyrazili policisté z Pohotovostní motorizované jednotky, Speciální pořádkové jednotky, místního oddělení či hlídkové služby Prahy IV. Byl předpoklad, že se pachatel nachází stále ve dvacetipatrové budově a nikdo nemohl vyloučit, že bude v útocích nožem pokračovat.

Posádce záchranné služby se během pátrání podařilo zraněného muže stabilizovat a převézt ho do nemocničního zařízení. Policisté během pátrání nevěděli zda se pachatel nachází uvnitř hotelu anebo venku. Proto pátrání probíhalo jak uvnitř ubytovny, tak i v blízkém okolí.

Jak potvrdil AKTU.cz mluvčí policie Jan Rybánský pátrání nakonec přineslo své ovoce a podezřelého se podařilo dopadnout. Chytit ho se podařilo přímo před ubytovnou, kdy se podle informací AKTU.cz vracel zpět, jako by se nic nestalo.

Zraněný muž je ve stabilizovaném stavu a to hlavně díky profesionální a rychlé pomoci záchranářů. Policisté celý případ prošetřují podle našich informací s podezřením na spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Není vyloučeno, že čin překvalifikují na pokus vraždy, kde je trestní sazba stejná, jako kdyby k vraždě došlo. Tedy až výjimečný trest.

 

 

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture