Pohřešovaný muž byl po jedenácti dnech nalezen mrtvý ve Vltavě

0

Před desátou hodinou ranní vyjížděly složky IZS k nálezu těla ve Vltavě u městyse Davle. Přivolaný policejní potápěč z vody vytáhl mrtvého muže. Podle informací AKTU.cz se má jednat o pohřešovaného Drahomíra Mrhače.

Po pohřešovaném muži pátrali policisté od 18. března. Po Drahomírovi se 16. března v Davli slehla zem, jeho mobilní telefon byl naposledy lokalizován před místní hospodou, tam ale veškeré stopy končily a muž nebyl k nalezení. Rodina ve strachu prosila o pomoc při hledání i na sociálních sítích. S sebou si měl údajně odnést větší obnos peněz. Před hospodou, kde končily poslední stopy po Drahomírovi se strhla rvačka, od té doby je jeho telefon vypnutý. Stal se tak zřejmě obětí násilného trestného činu. Tyto věty napsal jeho syn Lukáš na facebooku.

27. března byla ve Vltavě u Davle objevena mrtvola, plavala na pravém břehu. Na místo dorazili kriminalisté, policejní potápěči a také Středočeský koroner. Pomocí lodě Povodí Vltavy se k těžce přístupnému tělu dostali a vytáhli ho na loď. Cizí zavinění bylo ale podle prvotního ohledání vyloučeno. Nařízena byla soudní pitva, ta by měla určit přesnou příčinu smrti. Dcera Drahomíra Lucie napsala na Facebook „S politováním musíme jako rodina oznámit, že tatínek se po jedenácti dnech našel mrtvý v řece u Davle.“

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture