Policejní honička skončila střelbou policistů. Pachatel se snažil utéct

0

Až varovný výstřel do země zastavil pravděpodobně zfetovaného poláka v kradeném autě na dálnici D11. Hlídka policistů z dopravního inspektorátu z Poříčan stavěla auto bez dálniční známky, když kolem nich ve vysoké rychlosti „prolétla“ Audi Q7.

Policisté se za nim vydali a když řidič zjistil, že neujede hlídce perfektně připravených policistů a to i když sjel z dálnice a například přes Český Brod se řítil rychlostí přes 150 km v hodině, odbočil do slepé ulice u Úval a utekl z auta. Policisté se rozhodli ho pronásledovat a jako jeden z donucovacích prostředků použili varovný výstřel. Ten zafungoval a utíkající řidič doslova zkoprněl.

Na místo dorazili i kriminalisté, kteří budou celý případ s kradeným vozem rozplétat. Velmi často je v současné době zaznamenáván trend, kdy zejména zfetovaní poláci sednou v Německu do kradeného auta a v plné rychlosti se snaží z Německa přes naše území dostat zpět do Polska i v kradeném autě.

Tento případ tyto praktiky jen dokládá, řidič měl totiž pozitivní orientační test na amfetamin a samozřejmě seděl v kradeném autě.

 

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture