Policisté dohlíželi na pochod fotbalových fanoušků Opavy.

0

V 16:20 hodin přijel vlak plný fanoušků z Opavy na Holešovické nádraží v Praze, tam na ně už čekala desítka policistů ze Speciální pořádkové jednotky, ti dohlíželi na fanoušky aby celý pochod na sparťanský stadion proběhl v klidu a bez komplikací.

Pochod začínal u Holešovického nádraží, putoval směrem k Holešovickému výstavišti, Stromovkou a Korunovační ulicí směrem ke sparťanskému stadionu.

Při pochodu byla přísně zakázaná jakákoliv pyrotechnika. Během několika minut jeden z fanoušků toto pravidlo porušil a vytáhl světlici a tu vztyčil nad sebe, tím ovšem okamžitě upoutal pozornost policistů, ti ho okamžitě zadrželi a zajistili.

Na celý pochod dohlíželi policisté ze Speciální pořádkové jednotky, psovodi, policisté na koních, dopravní policie, městkou hromadnou dopravu usměrňovali dispečeři z dopravního podniku.

Po ukončení fotbalového utkání se fanoušci odebrali směrem na Holešovické výstaviště skrz Stromovku, na výstavišti už na ně čekaly připravené tramvaje které je dovezly na hlavní nádraží.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture