Policisté dopadli řidiče v kradeném autě. Bránil se zadržení a před hlídkou utíkal

5

Odcizené BMW vypátrali policisté v ulici Modřanská v Hodkovičkách v Praze včera odpoledne. Řidič začal okamžitě před hlídkou policistů ujíždět. Nedojel daleko, jen do ulice Dolnocholupická. Tady utekl z auta.

Utekl jen několik desítek metrů do ulice U kina, kde ho dopadla hlídka policie. Konkrétně policisté z místních oddělení Lhotka, Modřany a policisté z PMJ.

Muž při zadržení kladl odpor a po zasahujících policistech plival. Proto museli policisté použít donucovací prostředky. Muže zadrželi. Podle našich informací byl podle orientačních testů pod vlivem drog. Zároveň bude muset vysvětlit policistům pod řídil kradené auto. To se po čtyřech dnech vratí šťastné majitelce. Auto totiž bylo ukradeno 1. května.

Sdílejte:

5 komentářů

  1. Tento „HAJZL“ mi 30.4.2017 vytloukl zeleznou tyčí okna u mého domu a následně mně ohrožoval nožem. Jestli je i po tomto incidentu pořad na svobodě, tak se ptám: kde je spravedlnost a co provede příště?! Důvodem proč panu Kratochvílovi vše prochází, je dle mých informací, jeho matka JUDr Naděžda Kratochvílová, která má pravděpodobně delší prsty než je zdrávo! Zijeme v zemi kde zákony platí jen pro někoho?! Pan Filip Kratochvíl (pachatel), je nebezpečný agresivní psychopat, neustale pod vlivem drog (podle toho co jsem se doslechl bere doslova „vsechno“)! To co se v teto zemi děje je výsměch demokracii, prosazování zákona je tu na úrovni banánové republiky!

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture