Policisté museli střílet po muži, který jim ujížděl po chodníku. Srazil jednoho chodce

0

Kriminalisté v dopoledních hodinách prováděli zákrok proti zvlášť nebezpečnému a ozbrojenému pachateli. Policisté muže chtěli zastavit, ten ale začal ujíždět. Proto po muži policisté také při honičce vystřelili a podařilo se ho zadržet. Při ujíždění muž srazil dva chodce, jednoho z nich zranil.

K honičce došlo v dopoledních hodinách v Praze. Kriminalisté zde chtěli zadržet zvlášť nebezpečného a ozbrojeného muže, ten ale se svým autem začal ujíždět. Při tom najel na chodník kde ohrozil dva chodce, jeden z nich skončil s lehčím zraněním v nemocnici. Muž si poté prorazil pneumatiky a i se svou spolujezdkyní začal utíkat do Stromovky. Policisté, aby odvrátili nebezpečí, které hrozilo lidem procházejícím po chodníku, po muži v autě vystřelili.

Muž poté, co si prorazil dvě pneumatiky, začal po svých utíkat do Stromovky. Zde ho policisté doběhli a zadrželi. V autě s ním seděla i žena, kterou policisté také zadrželi. Při pronásledování se zranil jeden policista.

Podezřelého muže záchranáři převezli do nemocnice kvůli zdravotním potížím. Na zdravotní potíže si začal stěžovat po zadržení.

Proč muž začal ujíždět je zatím v šetření. Ulice Kamenická byla kvůli vyšetřování uzavřená.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture