Policisté z cizinecké policie a PMJ zachránili život muži na zastávce, který měl zástavu srdce

0

Hlídka cizinecké policie, která prováděla hlídkovou činnost si na zastávce Limuzská v Praze všimla muže na zemi a okolo něj je spousta lidí, ihned se otočili a na místě zastavili.

Policista prap. Petr Pohůnek ani chvilku neváhal a začal okamžitě s nepřímou srdeční masáží, policistka nstržm. Barbora Holečkova podávala informace operačnímu důstojníkovi a asistovala svému kolegovi.

Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky ve vysílačce zaslechli, že na zastávce Limuzská leží na zemi muž se zástavou srdce. Vzhledem k tomu, že hlídka PMJ disponuje ve svém vozidle Automatizovaným externím defibrilátorem (AED) okamžitě vyrazili na místo. Při příjezdu z vozidla vyndali svůj AED a podle návodu jej přiložili na tělo oživovaného muže. Přístroj ihned vyhodnotil výboj a ten provedl celkem dvakrát. Policisté stále pokračovali v oživování do příjezdu záchranné služby.

Poté na místo dorazila záchranná služba, který si muže převzala do svých rukou a povedlo se jim u muže obnovit životní funkce. Poté ho transportovali do nemocnice.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture