Poznáváte ho? Napadl a zmlátil cestujícího v metru. Asi toho má na svědomí více.

0

Od osmého července prošetřují kriminalisté druhého policejního obvodu případ, který momentálně kvalifikují jako trestný čin loupež.

K události došlo konkrétně deset minut před třináctou hodinou ve vestibulu metra Karlovo náměstí. Tam hledaná trojice přišla o půl hodiny dříve, kdy se do doby incidentu na tomto místě bezcílně potulovala.

Pak ale došlo k tomu, že mladík v šedivém tričku poodešel od svých kamarádů. Chvíli postával, ale pak z ničeho nic doslova skolil úderem pěstí do obličeje náhodného kolemjdoucího, který v tu chvíli psal na svém mobilním telefonu esemesku.

Napadený, který něco takového zjevně nečekal, upadl na zem, při čem mu mobil vypadl z ruky. Útočník tohoto využil, telefon si přisvojil a z místa odešel jako by nic. Při tom ho následovali jeho kamarád a kamarádka, se kterými do vestibulu původně přišel.

Policisté pachatele vypátrali a dopadli. Není vyloučeno, že mladík, který v současné době čeká na rozhodnutí o vazbě toho na svědomí má povícero. Poznáváte ho? Ublížil vám nebo někomu vašemu známému? Volejte linku 158.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture