Pražští policisté vyšetřují smrt měsíčního dítěte. Zemřelo za podivných okolností

0

Záchranáři přijali aktutní výzvu kolem čtvrt na devět. Oznamovatelka, která televonovala na tísňovou linku uvedla, že nalezla měsíční dítě v bytě v ulici Kolbenova v Praze, bez známek života.

Operátorka okamžitě vyzvala volající k tzv. TANRu (telefonicky asistovaná neodkladná resuscitace). Posádky záchranné služby i s lékařem byly na místě do 6 minut a okamžitě si převzali roční holčičku do své péče. Resuscitace trvala dlouhých 45 minut. Během ní podával lékař miminku mimo jiné adrenalin. Bohužel neúspěšně a dítě zemřelo.

Reportérovi AKTU.cz se podařilo zjistit, že v bytě žije povícero osob. Dokonce v posteli, kde miminko spalo, mělo údajně přes noc ležet vícero dětí. Ještě včera bylo miminko podle svědeckých výpovědi v pořádku a bylo normálně kojeno. Ráno už bylo vše úplně jinak.

Mluvčí Policie Tomáš Hulan AKTU.cz sdělil, že skutečně událost policie prošetřuje. Na místě činu, ale kriminalisté nezjistili přímé cizí zavinění na smrti dítěte. K objasnění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. V praxi to znamená, že se případem policie i nadále zabývá. Není totiž vyloučeno, že mohlo dojít k nedbalostnímu trestnému činu, či nešťastné náhodě.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture