Přes deset bodných ran zasadil útočník mladé dívce v Horních Měcholupech, naštěstí přežila. Podezřelý muž je v rukou policie

1

Večer po desáté hodině vyjížděli policisté do ulice Dyšínská v Praze. Útočník tady zasadil mladé dívce přes deset bodných ran pravděpodobně nožem a z místa utekl.

Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky a místního oddělení ze Strašnic, kteří byli na místě do pěti minut, začali okamžitě s oživovacími pokusy a zastavováním krvácení. Ostatní hlídky pak pátrali po útočníkovi. Rychlá profesionální první pomoc dívce pravděpodobně zachránila život. Záchranáři,kteří dorazili na místo museli pak dívku zaintubovat a co nejrychleji dostat na operační sál. Její zdravotní stav není v tuto chvíli znám.

Krajský výjezd včetně tzv. mordparty pak zajišťoval důkazy. Policejní pes s psovodem pak hledali vražednou zbraň v okolí a na trase, kudy útočník utíkal. Policisté dokonce nějaký důkaz na cestě nalezli.

Hlídky policistů z Prahy IV. propátrávali okolí. Nakonec jednoho podezřelého mladíka našli. Je-li to pachatel, ukáže až další dokazovaní a vyšetřovaní kriminalistů. Mělo by jít o náctiletého mladíka.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture