Přes pět set „tunnerů“ brázdilo v noci ulice Prahy a rušili noční klid. Tři z nich při nehodě zranili dívku

8

V noci ze soboty na neděli se v Praze na parkovišti v Letňanech konal tunnigový sjezd asi 500 aut. Lidé se svolali po facebooku. Odtud se pak vydali na cestu do centra Prahy, Argentinskou ulicí na Václavské náměstí a následně pak na Strahov.

Cestou na Strahov tři mladí řidiči nezvládli svá auta a havarovali v ulici Milady Horákové. Jednu dívku z havarovaného auta přitom zranili a musela k ní zachranka. Policisté zároveň řešili několik stížností na rušení nočního klidu, namátkou také kontrolovala řidiče projíždějící městem. Někteří z nich se dopustili drobných přestupků v dopravě.

Celou akci budou ještě policisté vyhodnocovat s využití, kamerového systému, a tak je možné, že někteří účastníci se budou ještě z případných přestupků zpovídat. Zároveň se zaměři na natačení jízdy a srazu tunningových vozů z dronů, neboť v tuto chvíli není jisté, zda obsluha dronů měla k tomuto natáčení náležitá povolení. Navíc vzletáli s drony na soukromém pozemku.  Na Strahově kam přibližně pětistovka upravených aut dorazila pak „tunneři“ driftovali a porušovali zákaz vjezdu.

 

Sdílejte:

8 komentářů

  1. Tomáš Šeba on

    Ježiš to je teda neštěstí a při nejmenším na doživotí 😀 😀 …lidi co mají rádi auta se sejdou na pokec a projížďku…no a co? tak jim to neberte!! tyhle lidi se vám taky neserou do vaší zábavy. Nelezou vám při hře po golfovém hřišti, nezajímá je vaše vysedávání na balkoně kde si chlastáte nebo vykuřujete zobáky. nevadí jim ani řev sekačky v neděli odpoledne na vašich chatách a zahradách, tak se starejte o sebe a neřešte druhé. každý má své koníčky a lidi pochopte, že každý je jiný a musí být vůči jiným tolerantní, když to sám po ostatních očekává. Někomu, kdo využívá svoje auto jako věc, která ho odveze z bodu A do bodu B může přijít stupidní cosi jako tuning a srazy tohoto typu, ale stejně tak může někomu přijít stupidní honění se za míčem na hřišti, vysedávání v baru, pěstování kytiček nebo chytání pokémonů. tak se proberte a BUĎTE LIDI !!

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture