Při nehodě u Aše zemřelo malé dítě. Na místě zasahovaly dva německé vrtulníky.

0

Tragická dopravní nehoda uzavřela silnici mezi Aší a Hazlovem. Při nehodě zemřelo malé dítě a dvě osoby skončily s těžkým zraněním. Českým záchranářům pomáhaly také dva německé vrtulníky, zraněné osoby nepocházely z Česka.

V sobotních odpoledních hodinách došlo na silnici I/64, mezi Aší a Hazlovem, k dopravní nehodě osobního automobilu a dodávky, při nehodě zemřela jedna nezletilá osoba, jedna osoba skončila s těžkým zraněním, druhá se středně těžkým. Po nárazu došlo u osobního automobilu k zahoření. Záchranáři z operačního střediska Karlovarského kraje k nehodě vyslali dva německé vrtulníky, při nehodě se totiž zranili občané Německa a vrtulníky je transportovaly do německých nemocnic.

Při příjezdu první jednotky hasičů na místo události bylo požárem zasažené celé osobní auto. Po uhašení nalezli hasiči uvnitř vozidla tělo jednoho z pasažérů. Další dva z osobního auta utrpěli popáleniny, stejně tak jeden ze svědků nehody, který pomáhal zraněným po nehodě dostat se z aut ven.

Účastníkům nehody na místě poskytli první psychickou pomoc členové týmu posttraumatické péče. Po vyšetření nehody ze strany policie provedli hasiči vyproštění těla mrtvé osoby z osobního auta.

Silnice byla po dobu vyšetřování kompletně uzavřena, policisté dopravu odkláněli po objízdných trasách. Příčina tragické nehody je v šetření.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture