Při opilecké potyčce na Florenci jednoho z mužů pokousal pes

0

Kousancem od psího křížence skončila pondělní potyčka v ulici Ke Štvanici na pražské Florenci. Dva podnapilí muži si zde pravděpodobně vyřizovali účty, přičemž jednoho z nich pokousal pes toho druhého do oblasti končetin. Pes dle informací AKTU.cz nebyl očkovaný. Oba muži byli notně posilněni alkoholem a po příjezdu policie dokonce zvraceli na chodník a ulici.

K případu vyjelo hned několik vozidel policistů, včetně tzv. „ká devítky (K9)“ – psovodů pražské policie. Ti na místě nalezli dvě osoby, jednu z nich cizí národnosti. Vzhledem k charakteru poranění byli na místo povoláni také záchranáři, později dokonce se dvěma vozy rychlé zdravotnické pomoci, protože nevolno bylo oběma mužům. Záchranáři však do nemocnice převezli pouze majitele psa neznámé rasy, který si stěžoval na pohmožděný hrudník. Druhý ošetření odmítl, podepsal negativní reverz a byl ponechán na místě.

Celý incident, který se odehrál přímo před kinem Atlas vyšetřují policisté. Není známo, zda v incidentu nemohl být např. zapleten někdo třetí. Přesný motiv tedy není dosud znám, majitel psa však na místě vypověděl, že mu druhý muž chtěl vzít peněženku.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture