Při požáru domu v Zelenči uhořel člověk. Byla nařízena soudní pitva

1

Před jedenáctou hodinou v noci vyjížděli jednotky hasičů do Zelenče na Praze-východ. Hořel tu rodinný dům, z kterého stoupal velmi hustý dým.

Na místo se sjelo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Ti okamžitě po násilném vstupu do domu začali v dýchací technice prohledavat dům. Nalezli tělo podle policie pravděpodobně majitele a začali ho okamžitě resucitovat. Bohužel i přes rychlou pomoc hasičů i záchranářů, zemřel. Policejní vyšetřovatel nařídil soudní pitvu. Ta má určit jak muž zemřel.

Na dům byla podle katastru nemovitosti uvalena exekuce. Jestli události ze Zelenče souvisí s exekutorským řízením ukáže až další policejní vyšetřování.

Sdílejte:

1 komentář

  1. Není potřeba z toho dělat nějakou seznzaci…samozřejmě s tou exekucí to souvislost má. Toho hajzla jsem znal osobně. Můj táta totiž bydlí v tom bílém domě hned vedle. Ten sráč se dostal do exekuce, protože nikdy pořádně nepracoval, měl plný ID jen tak za nic, ruce a nohy měl v pořádku, ale z toho chlastu měl v prdeli mozek. 🙂 I jeho táta ho chtěl vydědit, ale než se pořádně rozhodl, tak dostal infarkt a nestihl to…a pak tenhle sráč ten barák zničil, nic pneplatil, nic nedělal, všude po Zelenči si udělal dluhy, napadal a páchal teror na sousedech..Stačí se podíval na letecké snímky, jak ten objekt a jeho zahrada vypadala…Všechny kůlny s propadlou střechou, zarostlé bordelem…Táta už se na ten jeho hnus a jeho držku nemohl dívat, tak zboural plot a postavil na vlastní náklady zeď…Pravidelně tam jezdili četníci z Čelákovic a řešili kdejakou blbost. Nakonec mu ustřihli elektriku a on si začal topit bordelem v kamnech, jenže komín nebyl nikdy vyčištěný..všude po domě saze, špína, smrad…
    Takže se pravděpodobně zabil sám…udusil se nebo uhořel, protože to byl prostě hnusný vágus, žádná škoda…Obyvatelé Zelenče oslavují. A to není legrace..vážně..!

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture