„Prosím dejte mi pokutu“, žadonil mladý výtržník, když ležel obličejem na zemi zajištěn policisty. S kumpány před tím vedli silácké řeči a napadli mladou ženu.

1

Včera večer ve Strašnicích v Praze museli policisté zasahovat u skupinky mladých lidí, kteří měli napadnou mladou ženu. Policisté z IV.OHS skupinku, která po napadení nastoupila do tramvaje rychle vypátrali a nechali ji vystoupit z tramvaje.

Protože byli někteří z mladíků silně opilí přivolali si na místo policisté i posily. Kolem se pak začalo sjíždět několik aut s kamarády vyslýchaných na zastávce. Všichni měli jet ze křtin.

Na místo během chvilky dorazila Speciální pořádková jednotka, policisté z pohotovostní motorizované jednotky, policejní psovodi i policisté z místního oddělení. Agrese skupinky se stále stupňovala a někteří z nich dokonce začali policisty urážet. Několikrát je dokonce vyzvali na souboj v MMA.
Při zjišťování totožnosti osob policisté zjistili, že jeden z mužů měl nastoupit do výkonu trestu. Proto ho policisté na místě zadrželi. Dalšího muže podezřelého z výtržnictví na mladé ženě policisté zajistili.

To se nelíbilo kumpánům a začali se do policistů ještě více navážet a urážet je. U toho silně křičeli. Protože bylo už po 22 hodině narušovali tím i noční klid. Na výzvy policistů nereagovali, a tak je policisté zajistili a předvedli na služebnu.
Celý případ byl konzultován i se státní zástupkyní, která rozhodla napadení mladé ženy řešit jako výtržnictví. Případ policie i nadále vyšetřuje.

Sdílejte:

1 komentář

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture