Rapper Rejžek je na svobodě, zase může ubližovat dívkám. Poslechněte si, co provedl té poslední.

1

Rapper Jáchym Rejžek, syn hudebního a filmového publicisty Jana Rejžka a šéfdramaturgyně České televize Aleny Müllerové je na svobodě. Po tom co brutálně zmlátil dívku u sebe v bytě a nechtěl ji pustit ven, ho zadrželi policisté. Kriminalisté po dohodě se státní zástupkyní dokonce navrhovali za jeho podle sousedů opakované jednání vazbu. Tu ale soudce neakceptoval.

O údálosti jsme psali zde.

Rejžek nejdříve zmlátil svého spolubydlícího a pak dívku, kterou ten den poznal. Redaktor AKTU.cz se zraněnou dívkou mluvil. Její emotivní výpověď si můžete poslechnout. Petra trvala na zachování částečné anonymity.

Mimo jiné z rozhovoru plyne, že otec Jáchyma Rejžka Jan o celé události o věznění dívky svým synem věděl. Nic neudělal. Celý incident se navíc odehrál v bytě, který patří Jáchymovým rodičům.

Podle policistů bude Jáchym vyšetřován na svobodě. Podle sousedů nebude trvat dlouho a policisté opět budou muset přijet do ulice Nad Pískovnou. Konflikty v bytě Rejžek – Müllerová totiž nejsou ničím novým.

Sdílejte:

1 komentář

  1. To je teda humus. Inteligence žije v takovém chlívě? Horší, jak u nepřizpůsobivých! A synáčka vychovali podle toho, jak je vidět, že se chovají k vlastnímu bytu. Buď je to nzkažený spratek, nebo psychopat. Stydí se ukázat, ale chovat se jak hovado, to ne.Být jeho rodiči, tak chodím kanálama a svými názory se neprezentuji na internetu. Kdo by p. Rejžka st. teď mohl brát vážně, komu chce radit a cpát své názory, po tom, co jsme shlédli? Žijí, jak čuňata a totéž vychovali i ze syna. Je nebezpečný okolí a volně bude chodit, dokud někoho nezabije.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture