Realizace „pachatele“, tým TEMPUS opět na scéně.

0

foto

V souvislosti s policejní akcí týmu TEMPUS a prohledáváním lokality v obci Štolmíř na Českobrodsku v listopadu 2014, dnes policejní tým TEMPUS v součinnosti se Středočeskými kriminalisty, zadržel na území Středočeského kraje osobu podezřelou, ze zvlášť závažného trestného činu. Jakou měrou se dotyčná osoba podílela na trestném činu, určí až další vyšetřování. Redakce Tíseň.tv zná místo zadržení, ale z důvodu nenarušování vyšetřování, toto místo zveřejňovat nebudeme. Informaci máme ze dvou, na sobě nezávislých zdrojů.

Tiskový mluvčí Středočeské policie Jakub Vinčálek serveru Tíseň.tv potvrdil, že k realizaci se nemůže vyjádřit, protože  se nejedná přímo o Středočeskou policii. Ta podle našich informací poskytovala jen součinnost.  Mluvčí policejního prezidia David Schön, pak na dotaz redaktora Tíseň.tv odmítl zadržení podezřelé osoby,  jakkoliv komentovat.

 

Realizace by měla souviset s případem z 19. listopadu 2014, kdy na okraji obce Štolmíř policisté ze Speciální pořádkové jednotky na pokyn kriminalistů z prezidiálního policejního týmu TEMPUS prováděli výkopové práce v souvislosti ze zajištěním důkazů.  Zdroj blízký vyšetřování, pak naší redakci prozradil, že zde byly nalezeny některé důkazy, které policistům z týmu TEMPUS zásadně pomohli.

Policisté v současné době se zadrženou osobou provádí výslechy. Mají 48 hodin na to, aby tuto osobu obvinili a popřípadě, aby s obviněním padl i návrh na vazbu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..