„Řidič hrdina“ navštívil děti na škole v přírodě

1

Jistě si vzpomínáte, jak jsme minulou neděli (29. 5.) psali o nehodě autobusu, který vezl 35 děti z Kladenska na školu v přírodě? U Blahotic na Slánsku do autobusu narazilo protijedoucí vozidlo, jehož řidič byl na místě mrtvý. Řidič autobusu sklidil od všech velké uznání, když svůj vůz, který po střetu zamířil do hlubokého příkopu, dokázal udržet na všech čtyřech kolech a ještě se stačil vyhnout stromům. Podle přítomných policistů, hasičů a i majitele přepravní společnosti Miloslava Lupoměského tak zabránil mnohem větší tragédii.

Celá nehoda měla den poté hezký konec. Majitel firmy Miloslav Lupoměský se společně s „řidičem hrdinou“, Vladimírem Rejtharem, vydal navštívit děti ze ZŠ Tuchlovice, které pan Rejthar převážel na školu v přírodě do Poslova Mlýna.

Osobně se byli přesvědčit o tom, že jsou i den po události všichni v pořádku a s úsměvem na rtech si užívají pobytu v přírodě. Dětem předali sladkou pozornost za jejich odvahu a učitelkám kytičky za to, jak skvěle zvládly a ustály situaci, která nastala.

„Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval vedení firmy Mirobus, kolegům, mé partnerce a všem, kteří mi dali najevo svou podporu k této události. Zvlášť bych chtěl poděkovat našemu zaměstnavateli, který se organizováním osobně podílel na co nejrychlejším řešení této vzniklé situace. Můj dík patří i členům IZS, policistům za profesionální a lidský přístup. DĚKUJI…,“ uvedl Vladimír Rejthar, který byl za záchranu dětí majitelem firmy patřičně odměněn.

Sdílejte:

1 komentář

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture