Řidič měl u sebe falešný policejní průkaz. Informovalo AKTU.cz už několik hodin po smrtelné nehodě v Brně. Jiní to vydávají za senzaci

0

V médiích se objevila údajně nová informace, která doplňuje případ smrtelné nehody v Brně. O případu jsme psali zhruba před dvěma týdny. Řidič srazil chodce a od nehody ujel. Chodec bohužel srážku nepřežil.

Muž, který nehodu způsobil měl u sebe falešný policejní průkaz a na vozidle modré majáky.  Zatímco v některých médiích se to dnes objevilo jako zcela nová exkluzivní informace, reportéři AKTU.cz o tom informovali již několik hodin po dopadení.

Osobní automobil srazil chodce, který přecházel frekventovanou silnici mimo přechod. Stalo se tak ve Fryčajově ulici v Brně. Chodec svým zraněním na místě podlehl. Řidič vozidla z místa nehody ujel. Asi o hodinu později hořel automobil stejné značky poblíž Útěchova. Začáteční znaky registrační značky byly shodné s vozidlem, které ujelo od nehody. V obci byl následně zadržen muž u kterého se prokázalo používání toho vozidla. Třiačtyřicetiletý zadržený byl pod vlivem alkoholu. Při prohlídce bylo navíc zjištěno, že pachatel je ozbrojený krátkou střelnou zbraní, která není registrovaná a dotyčný nemá zbrojní průkaz. Podle exkluzivních informací AKTU.cz měl u sebe řidič falešný policejní průkaz a na autě byly nalezeny nainstalované modré majáky.

Soudce v sobotu rozhodl o vzetí podezřelého třiačtyřicetiletého muže do vazby. Ten je nyní stíhaný vazebně.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture