Řidič pohřební služby jezdil zřejmě opilý po Praze. S hlídkou policie se popral

0

Kolem 19 hodiny večer přijali pražští policisté několik telefonických oznámení o agresivním a zřejmě opilém řidiči v autě pohřební služby, který měl výrazné problémy vyjet z parkoviště poblíž ulice Jana Želivského v Praze. Řidič zmatkoval a jezdil „cik cak“ napříč ulicí. Ještě než stihl operační důstojník na místo vyslat hlídky, přijímalo operační středisko další oznámení o fyzickém útoku na jednoho z účastníků silničního provozu právě řidičem pohřební auta.

Hlídky policistů se proto vydaly hledat černý mercedes s nápisem pohřební služba do ulic Prahy. Najít toto auto se jim nakonec podařilo poblíž mostu v Libni. Řidič ještě před nimi stihl vjet do garáží nákupního centra. Tady ho hlídky chtěli zkontrolovat a podrobit dechové zkoušce.  Agresivní řidič, který z auta pohřební služby vystoupil začal policisty téměř okamžitě urážet. Podrobit se orientační dechové zkoušce odmítl. Místo toho hlídku policistů napadl . Ti ho museli zpacifikovat a pomocí prvků sebeobrany svést na zem. Tady ho pak zpoutali.

Agresivního řidiče policisté převezli na služebnu. I tady policisty urážel a vulgráně jim nadával. Navíc všem vyhrožoval, že je zabije a zahrabe. Orientační dechovou zkoušku odmítl. Vozidlo pohřební služby zůstalo odstaveno v garážích, kde si ho vyzvedl majitel. Podle informací AKTU.cz vozidlo neobsahovalo těla nebožtíků.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture