Řidič se svým vozidlem nevybral zatáčku a skončil v rybníce. Podařilo se ho vytáhnout

0

Kolem poledne vyjížděla posádka záchranářů včetně posádky Letecké záchranné služby, policisté a hasiči k nehodě osobního vozidla, které skončilo na střeše uprostřed rybníku Harasov. Uvnitř se nacházel jeden člověk, kterého se po 30 minutách podařilo vytáhnout. Po úspěšné resuscitaci byl řidič vrtulníkem transportován do nemocnice. Na místě později přistával další vrtulník, tentokrát s lezci/potápěči. Ze začátku nebylo jisté, kolik se ve voze nachází osob.

Pro uvězněného řidiče skočil do vody policista z obvodního oddělení Mšeno. Pomoc se snažili také kolemjedoucí řidiči, ti se pomocí dodávky a lana pokusili automobil z vody vytáhnout. Potápěči hasičů na vodní hladině zajistili uniklé kapaliny. Ve vodě naštěstí nikoho dalšího nenašli. Policejní potápěč poté zjišťoval technické detaily nehody, jako je teplota vody a další. Na pomoc přijeli také potápěči pražských hasičů.

Kriminalisté a policisté z oddělení dopravních nehod teď budou příčinu vyšetřovat. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost podmínkám na místě a prorazil svodidla, přetočil se na střechu a vozidlo skončilo ve vodě.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture