„Řidič smrti“, který zabil matku od dvou dětí už v minulosti řídil opilý. Včera si před osudnou jízdou koupil dvě piva

2

„Řidič smrti“ Pavel D., který včera večer havaroval za obcí Uhy směrem na Velvary a usmrtil maminku od dvou dětí a její dvě děti těžce zranil, si  těsně před jízdou koupil dvě piva. Zjistili to reportéři agentury AKTU.cz.  On sám pak zemřel po nehodě v nemocnici.

Pavel D. navštívil před osudnou jízdou svého superbu, restaurační zařízení, kde byl velmi častým hostem. Tady si dal podle obsluhy malinovku a na cestu si koupil dvě piva. V tuto chvíli není jasné, zda obsluha, která tohoto muže léta znala mluví pravdu. Vše podle informací AKTU.cz bude prověřovat i policie. Zda pil opilý v době způsobení této nehody, budou mít kriminalisté jasno během několika málo dní.

Pavel D. podle některých obyvatel Velvar, s kterými reportéři mluvili měl problémy s alkoholem. Dokládá to i protokol z dopravní nehody ze 5.10. 2004, kdy tento muž narazil se nákladní Avií do stromu. Od nehody přitom odešel po svých domů, kde ho zastihla policie. Při dechové zkoušce pak nadýchal 1,27 promile alkoholu v dechu. Dokonce místo, kde havaroval téměř přesně před 13-ti lety je nedaleko včerejší dopravní nehody.

Včerejší tragická  nehoda se přihodila v podvečerních hodinách.  Do auta značky Kia Cee’d, ve kterém cestovala žena se svými dvěmi malými dětmi, zde v zatáčce narazila Škoda Superb, jejíž řidič předjížděl v zatáčce přes plnou čáru. Vozidla se při nahodě střetla téměř čelně a šedou Kiu náraz odmrštil do přilehlého svahu. Žena na místě utrpěla zranění naslučitelná se životem a její dvě děti (3 roky a méně než 1 rok) musely být ve vážném stavu transportovány letecky do nemocnice. Mladší z obou dětí je přitom v přímém ohrožení života. Na místě zasahovaly hned dva vrtulníky letecké záchranné služby.

Sdílejte:

2 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture