Řidič srazil na Žižkově chodkyni. Místo aby ji poskytl první pomoc, od nehody ujel

0

Ve čtvrtek krátce před půlnocí srazil řidič osobního vozidla chodkyni v Koněvově ulici v Praze. Žena byla transportována do nemocnice s těžkým zraněním. Řidič z místa nehody ujel. Automobil byl později nalezen a policie zadržela také dvě podezřelé osoby.

Řidič osobního vozidla v noci ze čtvrtka na pátek srazil chodkyni, ta utrpěla vážná zranění.  Místo, aby zastavil a poskytl zraněné první pomoc, sešlápl plyn a z místa nehody ujel. Na místo tak okamžitě vyrazili záchranáři, kteří ženě poskytli první pomoc a odvezli ji do nemocnice.

Přivolaní policisté následně vozidlo, které mělo poškozenou přední kapotu a rozbité přední okno, nalezli v jedné z ulic na Žižkově. V souvislosti s touto nehodou zadrželi i dvě podezřelé osoby. Vzhledem ke skutečnosti, že dotyčné osoby byly zadrženy na jiném místě než bylo vozidlo nalezeno, policie předpokládá, že se tam dopravili za využití taxi služby.

Policie proto žádá řidiče taxi a podobných služeb, které by v inkriminovanou dobu mohli vézt podezřelou dvojici z ulic Roháčova nebo Koněvova k metru Ládví, aby kontaktovali linku tísňového volání 158.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture