Řidička jela se svým autem po dálnici D10 v protisměru, způsobila dvě nehody. Na jiném úseku dálnice zase došlo k nehodě sedmi vozidel

0

Dálnice D10 byla v pátek ráno na dvou místech uzavřena. Na 46. kilometru došlo k hromadné dopravní nehodě sedmi aut. V úseku kolem 38. kilometru ve směru na Turnov byla dálnice uzavřena kvůli autu v protisměru, navíc řidička způsobila dvě nehody.

Dopravní nehoda sedmi vozidel na 46. kilometru dálnice D10 ve směru na Prahu neměla s autem v protisměru spojitost. První hlášení o nehodě byla bez zranění, hasičům a policistům si poté jeden z účastníků nehody začal stěžovat na zdravotní potíže, byla proto na místo přivolána záchranná služba, která ho odvezla do nemocnice. Příčiny nehody jsou v šetření.

Policisté na operačním středisku přijímali několik volání o vozidlu v protisměru. Okamžitě se policisté snažili vozidlo dohnat a zastavit. Mezitím policie uzavřela dálnici u Benátek nad Jizerou a na 31. kilometru byla 71letá řidička zastavena. Žena podle vyšetřovatelů nebyla pod vlivem alkoholu, další okolnosti jejího pochybení ale nebyli zveřejněny.

Během dvou dnů jde již o druhé auto, které na dálnici vjelo do protisměru. Včera se na dálnici D5 stala vážná nehoda dvou vozidel, jedno z nich jelo v protisměru. 81letý senior zraněním v nemocnici podlehl. Druhý je stále vážně zraněný.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture