Sebevražda v Palladiu. Muž před zraky stovek lidí ukončil svůj život skokem přes čtyři patra

0

K tragické události se v sobotu po páté hodině odpolední sjely všechny složky Integrovaného záchranného systému do pražského obchodního domu Palladium na Praze 1, kde měl muž vyskočit za druhého nadzemního podlaží.

První na místě byli policisté a zároveň vyškolení zdravotníci z Oddělení hlídkové služby I., kteří muži, jež měl po pádu přes čtyři patra vážná poranění, poskytovali první pomoc.  Před jejich příjezdem se muže pokoušeli resuscitovat svědci incidentu. I přes veškerou snahu policistů a také přivolaných záchranářů se muže zpět k životu přivézt nepodařilo a ten po pádu asi z 25 metrové výšky na místě zemřel. Část suterénu obchodního domu byla po několik hodin uzavřena z důvodu vyšetřování.

Tělo nešťastníka, který v Palladiu pravděpodobně dobrovolně ukončil svůj život, kryla před zraky a telefony zvědavých návštěvníků obchodního centra plachtová bariéra, kterou postavili hasiči. Motiv mužova jednání a další okolnosti tragédie vyšetřují nyní policisté. Nařízena byla také soudní pitva.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture