Smrtelná dopravní nehoda sevřela Náchod do kamionové pasti.

0

V místě rekonstrukce mezinárodní silnice, která vede centrem Náchoda vešla do vozovky starší žena ve chvíli, kdy projížděl místem kamion. Starší žena vstoupila do silnice ve chvíli, kdy projížděl místem kamion.

Žena přecházela opravovaný úsek silnice I/33 na Pražské ulici (poblíž křižovatky s Bílkovou ulicí u mlýna) před kamionem popojíždějícím v koloně vozidel směrem na Polsko. Nákladní automobil chodkyni zachytil a srazil na vozovku. Při nehodě chodkyně utrpěla zranění, kterým i přes okamžitě poskytnutou péči přivolaných lékařů na místě podlehla. Tragické nehoda zastavila na dvě a půl hodiny provoz na hlavní ulici a zkomplikovala dopravu v celém Náchodě.

Řidiči nákladních automobilů byli odkláněni na objízdnou trasu před Jaroměří, osobní automobily objížděly uzavřenou silnici okolo České Skalice. O půl čtvrté odpoledne byl na silnici obnoven běžný provoz. Veškeré okolností nehody, stejně tak jako přesná míra zavinění jednotlivých účastníků zůstává i nadále v šetření náchodské dopravní a kriminální policie.

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture