Smrtelné zranění i hromadná nehoda. Pondělí je pro dopravu ve Středních čechách tragické

0

Nehody na silnicích komplikují ranní dopravu. Na dálnici D11, D7 a kousek od Mladé Boleslavi se uzavřely na nějakou dobu vozovky. Havaroval autobus, došlo hromadné srážce několika vozidel a další nehoda si nese vážné smrtelné následky.

Na dálnici D11 dnes ráno havarovalo 6 osobních aut. Hromadná srážka se obešla bez zranění. Nehoda se stala na 12. kilometru ve směru na Prahu. Krátce po 8 hodině ranní byla komunikace opět průjezdná. Příčinou je nepřizpůsobení jízdy povrchu vozovky. Na místě totiž bylo náledí.

Začátek týdne byl osudný pro jednoho z řidičů u Mladé Boleslavi. Vážná nehoda se stala u obce Dalovice na Mladoboleslavsku. Tady se srazilo osobní auto s dodávkou, na místě zasahují hasiči. Jeden z řidičů nepřežil, nyní je komunikace uzavřena. Příčinou, která je v šetření by mohlo být i počasí. Silnice je totiž v těchto místech silně namrzlá.

Tři havarovaná vozidla uzavřela jeden směr provozu na dálnici D7. Na Kladensku, kousek od Makotřas, došlo k nehodě autobusu a dvou osobních aut. Nehoda se stala zhruba na 6 kilometru na trase Praha – Slaný. Na místě byla dvě zranění. Obojí z osobních aut. Hasiči museli osoby vystříhat. V autobuse cestovalo devět lidí a nikdo z nich naštěstí nebyl zraněn.

Pravděpodobná příčina je oslnění sluníčkem a nedodržení bezpečné vzdálenosti v kombinaci s předjížděním.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture