Starší žena vyskočila z okna v osmém patře, pád nepřežila. Pokus o sebevraždu v metru Chodov neskončil tragédií, dozorčí metra tomu stihl zabránit

0

Před dvanáctou hodinou odpolední vyjížděli policisté k tragické události do ulice Květnového vítězství v pražských Hájích. Z okna v 8. patře měla vyskočit starší žena ve věku kolem 73 let, zůstala ležet na chodníku před panelovým domem a na místě svým zraněním podlehla. Další událost se stala na nástupišti ve stanici metra Chodov, ta ale naštěstí dopadla dobře.

Do ulice Květnového vítězství vyjelo několik hlídek policie, hasiči i záchranná služba včetně koronera. Hasiči poté pomocí výškové techniky otevřeli byt ženy a kriminalisté ohledali tělo, byt a místo dopadu.

Policisté pracují i s verzí, že by se mohlo jednat o sebevraždu.

Pokus o sebevraždu se odehrál ve stanici metra Chodov kolem 12:45. Muž zde chtěl ukončit svůj život skokem pod soupravu metra. Když dozorčí metra ve stanici uviděl, že se jeden z cestujících chystá skočit pod přijíždějící metro, zakročil a muži v tom zabránil. Muž se ale dozorčímu vysmekl z rukou, naskočil do soupravy metra a ujel. Rozjela se pátrací akce.

Podle popisu muže, který policie měla, se rozjelo pátrání i za pomoci dopravního podniku. Muž nastoupil do soupravy mířící směrem do Letňan a vystoupil ve stanici I. P. Pavlova. Byl nebezpečný sám sobě a tak byl ve stanici policisty omezen na svobodě a předán do péče záchranářů. Ti ho poté transportovali do nemocnice na Karlově náměstí.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture