Strážník městské policie stavěl už celkem třikrát toho stejného řidiče se zákazem řízení. Tentokrát ale spadla klec

0

Pro strážníky městské policie byl tento muž už „známou firmou,“ daný strážník tohoto muže s vyslovenými zákazy řízení stavěl již třikrát. „Nyní by to pro něj měla být konečná a měl by mít nástup do vězení“ uvedl strážník městské policie. Jedná se skalního fanoušky fotbalové Sparty.

Když autohlídka strážníků projížděla Jurkovičovou ulicí, všimla si osobního vozidla vyjíždějícího z podzemních garáží. Za volantem vozidla seděl muž, o kterém strážníci z minulosti věděli, že má pravomocně vyslovený zákaz řízení motorových vozidel. V létě roku 2017 ho ta samá hlídka zadržela pro stejné jednání dokonce dvakrát. V jednom případě se muž strážníkům navíc pokusil ujet na motocyklu.

Vzhledem k těmto okolnostem si strážníci na místo přivolali další autohlídku městské policie. Společně pak podezřelého řidiče zastavili v ulici 5. května. Strážníci následně ověřili řidičovy osobní údaje a opětovně si potvrdili, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Hlídka ho pro podezření ze spáchání trestného činu omezila na osobní svobodě. Muž s několika zákazy řízení je skalní fanoušky Sparty, chycen byl v době, kdy hrála Sparta s Baníkem.

Událost si následně k dalšímu opatření převzala státní policie.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture