Syn slavného otce, Jáchym Rejžek věznil a zmlátil dívku u sebe doma. Je to u něj běžné, říká spolubydlící.

1

Kolem třetí hodiny ráno vyráželi policisté z oddělení hlídkové služby a MOP Lhotka do ulice Nad Pískovnou, odkud volala údajně na tísňovou linku žena, že je vězněna v nějakém bytě, že ji tu někdo mlátí a že se odsud nemůže dostat.

Policistům ze Lhotky chvíli trvalo než byt, kde byla žena našli. Za asistence policistů z místního oddělení Podolí pak ženu z bytu zachránili. Pro tu musela dojet i záchranná služba. Podle její mluvčí preváželi ženu záchranáři do nemocnice v Krči s poraněním obličeje. Zároveň měla žena poruchy vědomí. Podle informací AKTU.cz měla žena dokonce zlomený nos, byla celá od modřin a byla pořezaná na ruce. Útočník ji měl s tyčí v ruce vyhrožovat, že ji zabije. Tyč podle zjištění AKTU.cz vzal v jednom případě na spolubydlícího, kterého také napadl.

Policisté ze 4. OHS na místě zadrželi agresora. Nebýt jejich včasného zásahu s dívkou by to dopadlo podle spolubydlícího i sousedů daleko hůře. Podle informací AKTU.cz, jím je Jáchym Rejžek, rapper. Jeho otcem je filmový a hudební publicista Jan Rejžek a matkou šéfdramaturgyně České televize Alena Müllerová.

Jáchym Rejžek byl policisty omezen na svobodě a při domovní prohlídce v odpoledních hodinách měl stále na rukou pouta. S těmi i z místa odjel a stále je zadržen. Zraněná žena je mimo ohrožení života.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture