Syn vypíchl svoji matce oko. Pak se zabarikádoval v bytě.

0

Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky se záchranáři vyráželi do ulice Urbánkova v Modřanech v Praze. Osmatřicetiletý syn tady vážně zranil svoji matku v obličeji a to tak, že ji podle informací AKTU.cz vypíchl oko. Žena před agresorem utekla.

Přivolaní policisté ji okamžitě poskytli první pomoc a začali zajišťovat okolí. Zároveň pátrali po pachateli, který se zabarikádoval v bytě. Na místo dorazila Speciální pořádková jednotka, která začala společně s policisty z PMJ a místního oddělní Lhotka zajišťovat perimetr, aby pachatel z bytu neutekl. Čekalo se na zásahovou jednotku. Ta vzápětí přijela.

Probíhalo krátké vyjednávaní, které nikam nevedlo. Za pomocí výbušek zásahová jednotka vnikla do bytu. Tady našli agresora, který se s nimi chtěl prát. Proti cvičeným borcům neměl pachatel šanci. Policisté kromě hmatů a chvatů použili i taser.

Zraněná žena byla při vědomí převezena do nemocnice. Lékaři teď budou bojovat o její oko. Podle sousedů, s kterými mluvil reportér AKTU.cz neshody v této domácnosti nejsou ničím novým. Zraněná matka velmi často utíkala k sousedům, aby se před svým synem schovala. Podle našich informací byl agresor nedávno propuštěn z léčení v Bohnické psychiatrické léčebně a jde o závislého narkomana.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture